Kumaş Kalitesi • Pinhan Doku - Bahçe Mobilyaları
30 Haziran 2024'e kadar, tüm ürünlerde %10 indirim! YAZ10 kodunu ödeme aşamasında kullanabilirsiniz.

Pinhan Doku Tekstil

Pinhan Doku, iç ve dış mekan kullanımında sofistike kumaşlar yaratmak için performans ve tasarımı birleştirir. Kumaşlarımız; her bir ürünün kalitesini, dayanıklılığını ve bakım kolaylığını garanti eden Sunbrella® solüsyonla boyanmış akrilik elyaflardan özel olarak dokunmuştur.

Küresel bir ölçüt olan Sunbrella® kumaşları rakipsiz kalitede, geniş ürün yelpazesi nedeniyle bu markayı seçen üreticiler ve uluslararası üne sahip mobilya tasarımcıları tarafından tanınmaktadır.

Kumaşın Dış Mekan Performansı

Döşeme kumaşlarımız dünya ölçeğinde bir marka olan Sunbrella® outdoor serisinden seçilmiştir. Kullandığımız ürünler özellikleri itibari ile hem dış mekana dayanıklı hem de iç mekan konfor hissini yaratan üstün nitelikli malzemelerden yapılmıştır.

Suya Dayanıklı

Kumaşlarımız özel solüsyonla boyanmış akrilik elyaflar ile dokunduğundan, maksimum seviyede su koruması sağlamaktadır. Sunbrella® kumaşları mükemmel nefes alabilirlikleri ile bilinir. Bu özellikleri sayesinde dış mekanlarda hızlı kuruma sonucu küflenmenin önüne geçilir.. Ürünlerimizi kullanmadığınız durumlarda, suya karşı korumak için, özel yat tentesinden dikilmiş koruma kılıfıyla teslim ediyoruz.

Maksimum Yumuşak Dokunuş

Tasarımlarımız, dış koşullara dayanıklı Sunbrella® kumaşlar ve 35 DNS kuştüyü süngerler ile birlikte kombine edilir. Bu sebeple maximum konfor ve sıcak iç mekan hissi de uyandırır.

Maksimum UV Dayanımı

Kumaşlarımız renklerin solmasına neden olabilen UV ışınlarına karşı 5 yıl garantilidir, Renklerini zengin tutmak için Sunbrella® elyafları, UV ışınlarına son derece dirençli pigmentlerle doyurulur.

Maksimum UV Dayanımı

Sunbrella Renk Solmazlık Sertifikası

Kumaş Temizleme Talimatları

Sunbrella kumaşlarının ilk günkü gibi güzel görünmesini sağlamanın en iyi yollarından biri, kir kumaşa işlemeden önce fırçayla temizlemek ve dökülenleri silmek ya da bir leke oluştuğunda hemen temizlemektir. Dökülenleri ve lekeleri ne kadar çabuk temizlerseniz o kadar kolay çıkarlar.

Talimatları Okumak İçin Tıklayın

Son Baktıklarınız

  • Recently Viewed Products is a function which helps you keep track of your recent viewing history.
    Shop Now

Pinhan Doku – Bahçe Mobilyaları

Doğanın sunduğu sonsuz çeşitlilik ve sadeliği özel ahşap, kaliteli kumaş ve ince bir zanaat ile bir araya getirdik.

Sepetiniz boş.